کد خبر:3101
پ

اولویت حمایتی صنایع اشتهارد حوزه تولید مواد ضدعفونی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی بستانی، رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد در بازدید از چندین واحد تولید مواد ضدعفونی در شهرک صنعتی این شهرستان گفت: با توجه به اینکه در این بازدیدها، مشکلات به صورت محسوس تر دیده می­ شود قطعا دستورات و تصمیمات صحیح تری نیز اتخاذ می شود. رئیس دادگستری شهرستان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی بستانی، رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد در بازدید از چندین واحد تولید مواد ضدعفونی در شهرک صنعتی این شهرستان گفت: با توجه به اینکه در این بازدیدها، مشکلات به صورت محسوس تر دیده می­ شود قطعا دستورات و تصمیمات صحیح تری نیز اتخاذ می شود.

رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد ضمن تقدیر از تدابیر، دستورات، حمایت و نظارت های رئیس کل دادگستری استان البرز و دبیر شورای تحول دادگستری استان بیان کرد: اگر ورود جدی دستگاه قضایی البرز و شهرستان اشتهارد و آگاه سازی ها نبود، تأمین نیاز داروخانه ها و بازار استان به صورت جدی با مشکل روبه رو می شد.

وی از صدور دستورات برای تأمین مواد اولیه و تخصیص اعتبار و سرمایه برای واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی و ضدعفونی در جریان بازدیدهای متعدد از واحدهای صنعتی این شهرستان خبر داد و افزود: امروز اولویت حمایتی صنایع و تولیدی های استان در حوزه تولید مواد ضد عفونی است.

بستامی اذعان کرد: دستگاه قضایی در کنار دستگاه اجرایی شهرستان است تا شاهد رفع مشکلات کنونی برای مردم باشیم. بدین منظور نیز تاکنون مشکلات زیادی از صنایعی که در این حوزه فعالیت دارند و موانع تولید آنان برطرف شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری