کد خبر:4885
پ

اورژانس البرز بیش از ۳ هزار ماموریت را به انجام رساند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: از هفتم تا سیزدهم تیرماه کارشناسان پرستاری واحد ارتباطات و تریاژ تلفنی مرکز اورژانس البرز پاسخگوی ۱۳ هزار و ۷۵۵ تماس تلفنی بودند. طی همین مدت، کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس نیز ۳ هزار و ۶۹۴ ماموریت را به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: از هفتم تا سیزدهم تیرماه کارشناسان پرستاری واحد ارتباطات و تریاژ تلفنی مرکز اورژانس البرز پاسخگوی ۱۳ هزار و ۷۵۵ تماس تلفنی بودند. طی همین مدت، کارشناسان فوریت های پزشکی اورژانس نیز ۳ هزار و ۶۹۴ ماموریت را به انجام رساندند که در این میان، ۳۴۷ مورد امدادرسانی به حوادث ترافیکی و ۳ هزار و ۳۴۸ ماموریت به منظور درمان و انتقال بیماران و مصدومین حوادث غیرترافیکی صورت گرفت.

وی بیان کرد: طی این مدت، ۳ هزار و ۷۲ نفر از خدمات پیش بیمارستانی اورژانس استان البرز برخوردار شده اند که تعداد بیماران اعزامی به مراکز درمانی توسط آمبولانس های اورژانس بالغ بر یک هزار و ۲۱۱ نفر بوده و ۱۸۰ نفر نیز از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند. همچنین با انجام چهار ماموریت در هفته گذشته، ۶ مصدوم در سطح استان البرز از خدمات اورژانس هوایی بهره مند شدند.

بابایی اظهار کرد: با توجه به سیر صعودی شیوع کرونا و قرار گرفتن استان البرز در وضعیت قرمز، در تاریخ دهم تیرماه دبیرخانه ستاد کرونا در EOC مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی البرز تشکیل و تصمیمات لازم جهت مقابله با این بیماری اتخاذ شد. خدمتگزاران شما در اورژانس البرز تقاضا دارند با رعایت نکات بهداشتی خصوصاً استفاده از ماسک و شستشوی مداوم دست ها، عدم حضور در اماکن عمومی و همچنین رعایت فاصله گذاری صحیح اجتماعی، در قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس به خود و جامعه کمک کنید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری