کد خبر:4234
پ

اهدای بسته ۵۰ میلیارد ریالی از سوی بنیاد مستضعفان کشور به نیازمندان البرزی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز گفت: طی مکاتبه ای با تشریح وضعیت استان البرز در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بیش از ۳۰ هزار واحد صنفی، بسیاری از کسب و کارها که عموما در فضای استیجاری فعالیت داشتند، در معرض آسیب جدی قرار گرفتند. وی افزود: بر این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز گفت: طی مکاتبه ای با تشریح وضعیت استان البرز در پی شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بیش از ۳۰ هزار واحد صنفی، بسیاری از کسب و کارها که عموما در فضای استیجاری فعالیت داشتند، در معرض آسیب جدی قرار گرفتند.

وی افزود: بر این اساس از رئیس بنیاد مستضعفان کشور درخواست شد که در راستای مساعدت به این اقشار، توجه و مساعدت ویژه ای صورت گیرد. پیرو این مکاتبه و با موافقت، توجه و اشراف ویژه دکتر فتاح به شرایط البرز و آگاهی از تعدد صنوف و اهمیت آن ها برای کشور، بسته حمایتی ۵۰ میلیارد ریالی به این امر اختصاص یافت.

استاندار البرز بیان کرد: همچنین مقرر شد که این مبلغ از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) با هماهنگی استانداری البرز به افراد واجد شرایط اعطا شود. برای شناسایی این افراد و ارائه خدمات به نیازمندان واقعی، پویشی به نام همدلی مومنانه راه اندازی شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری