کد خبر:3226
پ

انهدام باند جاعلان املاک مسکونی شهر جدید هشتگرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمدنادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر اینکه افرادی اقدام به جعل اسناد مسکونی کرده و واحدهای مسکونی در حال ساخت واقع در شهر جدید هشتگرد را با مبالغ بالا به افراد غیر واگذار می کنند و به فروش می […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمدنادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر اینکه افرادی اقدام به جعل اسناد مسکونی کرده و واحدهای مسکونی در حال ساخت واقع در شهر جدید هشتگرد را با مبالغ بالا به افراد غیر واگذار می کنند و به فروش می رسانند، دستگیری اعضای باند در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز مطرح کرد: بلافاصله کارآگاهان وارد عمل شده و پس از اطلاع از حضور متهم در یک واحد املاکی به محل موردنظر اعزام شدند و وی را در حال معامله ملک در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان ساوجلاغ منتقل کردند.

وی بیان کرد: نامبرده در بازجویی های کارآگاهان در ابتدا منکر جعل و فروش غیرقانونی واحدهای مذکور شد اما در مواجهه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و اذعان کرد که با همدستی یک مشاور املاک و دو نفر دیگر که در کار جعل اسناد و ساخت مهرهای جعلی فعال هستند اقدام به جعل اسناد املاک مسکونی در حال ساخت شهر جدید هشتگرد کرده و سپس آن ها را با مبالغ بالا به افراد دیگر فروخته اند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: با تلاش کارآگاهان، سایر متهمان نیز دستگیر شدند و ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر جعل اسناد، اذعان کردند که اقدام به فروش سه واحد مسکونی به قیمت دو میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال به سه نفر کرده اند. پرونده شکات در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری