کد خبر:2938
پ

انسداد جاده چالوس به دستور دادستان کرج/مردم ترددها را کاهش دهند

حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از مسدود شدن ورودی جاده چالوس در محدوده میدان های حافظ و امیرکبیر با دستور قضایی خبر داد و گفت: از روز گذشته این مسیر مسدود شده و تردد صرفا برای ساکنان محلی مقدور است؛ از تمام هموطنان […]

حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از مسدود شدن ورودی جاده چالوس در محدوده میدان های حافظ و امیرکبیر با دستور قضایی خبر داد و گفت: از روز گذشته این مسیر مسدود شده و تردد صرفا برای ساکنان محلی مقدور است؛ از تمام هموطنان می خواهیم با توجه به مسدود شدن مسیر، برای سفر به چالوس از این مسیر تردد نکنند.

دادستان عمومی و انقلاب کرج با اشاره به شرایط ویژه استان البرز که شریان ارتباطی پایتخت و چندین استان کشور به شماره می رود، ادامه داد: این شرایط اعمال محدودیت برای تردد به البرز را با مشکل روبه رو کرده است که در این زمینه نیازمند ورود جدی مسئولان اجرایی و اتخاذ تدابیر لازم هستیم.

وی ضمن درخواست از رسانه ها برای دعوت مردم به عدم حضور در اماکن عمومی و کاستن از ترددها بیان کرد: از هم استانی ها می خواهیم برای حفظ سلامت خود و خانواده از تردد به مکان های شلوغ و پرتجمع و حضور در مراکز خرید خودداری کنند و حتی المقدور فعلا از رستوران ها و مراکز تفریحی استفاده نکنند.

مددی با اشاره به اینکه در صورت گسترش این بیماری خدمات دهی به هم استانی ها می تواند به سختی ممکن باشد، تصریح کرد: بهترین راهکار اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و رعایت نکات بهداشتی اعلام شده توسط مسئولان پزشکی استان است. در ایام اخیر تمام مراکز قضایی و انتظامی به فعالیت خود ادامه می دهند اما از مردم می خواهیم با توجه به شرایط کنونی کشور، مراجعه خود به این مراکز را حتی المقدور به زمان دیگری موکول کنند.

وی با تأکید بر اینکه دستورات قضایی برای تشدید نظارت بر فعالیت صنوف تولید و عرضه مواد غذایی و بهداشتی صادر شده و نظارت دقیق بر توزیع اقلام بهداشتی صورت می گیرد، افزود: کمبودی در استان در زمینه مواد غذایی و بهداشتی نداریم و اگر نارسایی مشاهده می شود مربوط به سیستم توزیع است که در حال پیگیری آن از جانب مراجع ذیربط هستیم لذا در آینده نزدیک و با همت مسئولین غذا و دارو، اداره صمت و تعزیرات مشکلات مذکور نیز مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری