کد خبر:5212
پ

انجام ۷ ماموریت توسط اورژانس هوایی البرز در هفته گذشته

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: از ۲۸ تیرماه تا ۳ مرداد ماه کارشناسان پرستاری واحد ارتباطات و تریاژ تلفنی مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز پاسخگوی ۱۳ هزار و ۹۵۴ تماس تلفنی بودند. در همین مدت تکنسین های فوریت های پزشکی اورژانس نیز ۴ هزار و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: از ۲۸ تیرماه تا ۳ مرداد ماه کارشناسان پرستاری واحد ارتباطات و تریاژ تلفنی مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز پاسخگوی ۱۳ هزار و ۹۵۴ تماس تلفنی بودند. در همین مدت تکنسین های فوریت های پزشکی اورژانس نیز ۴ هزار و ۱۲۶ ماموریت را به انجام رساندند.

وی مطرح کرد: در جریان انجام این تعداد ماموریت، ۳۶۴ مورد امدادرسانی به حوادث ترافیکی و ۳ هزار و ۷۶۲ ماموریت نیز به منظور درمان و انتقال بیماران و مصدومین حوادث غیرترافیکی صورت گرفت. در این مدت ۳ هزار و ۳۶۸ نفر از خدمات پیش بیمارستانی اورژانس البرز برخوردار شدند. تعداد بیماران اعزامی به مراکز درمانی یک هزار و ۱۶۷ نفر بوده و ۲ هزار و ۱۰۳ نفر نیز از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.

بابایی با بیان اینکه نکته قابل توجه در این هفته، انجام ۷ ماموریت اورژانس هوایی البرز و امدادرسانی به ۷ مصدوم در سراسر استان بوده است، افزود: با توجه به قرارگیری استان البرز در وضعیت قرمز، بیمارستان صحرائی که به همت مرکز اورژانس و با همکاری سپاه امام حسن مجتبی (ع)، فرمانداری و شهرداری فردیس برپا شده بود رسما با حضور استاندار و فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی (ع) و مسئولین استانی و شهرستانی در فردیس افتتاح شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری