کد خبر:3774
پ

امکان خرید آنلاین از بازار روزهای کرج فراهم شد

علی اصغر همتی، معاون خدمات شهری شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با تلاش معاونت خدمات شهری و همکاری شرکت پینکت امکان خرید آنلاین از بازار روز شاهین‌ویلا برای مناطق گوهردشت، باغستان، سه‌راه گوهردشت، دهقان‌ویلا، کرج نو و کوی کارمندان فراهم شد. وی افزود: همچنین از امروز ۲۳ […]

علی اصغر همتی، معاون خدمات شهری شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با تلاش معاونت خدمات شهری و همکاری شرکت پینکت امکان خرید آنلاین از بازار روز شاهین‌ویلا برای مناطق گوهردشت، باغستان، سه‌راه گوهردشت، دهقان‌ویلا، کرج نو و کوی کارمندان فراهم شد.

وی افزود: همچنین از امروز ۲۳ فروردین ماه امکان خرید آنلاین از بازار روز میخک برای مناطق عظیمیه، جهانشهر، محله اصفهانی‌ها، هفت‌تیر و مصباح و از روز سه شنبه ۲۶ فروردین با سرویس‌دهی مهرشهر و گلشهر از بازار روز کیانمهر امکان استفاده از این سرویس در اکثر مناطق کرج فراهم می شود.

همتی بیان کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و مقابله مؤثر با شیوع ویروس کرونا اکثر مناطق شهر کرج تحت پوشش خرید آنلاین از فروشگاه‌های شهروند و هایپرمی قرار گرفته‌اند و به زودی فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیگری نیز به این شیوه در دسترس شهروندان قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری