کد خبر:3373
پ

البرز طلایه دار استان های کشور در کاهش ترددهای بین استانی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا با بیان اینکه مجموعه استان برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بسیج شده اند، گفت: بر این اساس طی بازدیدهای صورت گرفته از مبادی ورودی و خروجی شهرستان های البرز، تیم های مستقر با اشراف […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز ظهر امروز در حاشیه جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا با بیان اینکه مجموعه استان برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بسیج شده اند، گفت: بر این اساس طی بازدیدهای صورت گرفته از مبادی ورودی و خروجی شهرستان های البرز، تیم های مستقر با اشراف کامل و همپوشانی یکدیگر به اجرای طرح می پردازند.

استاندار البرز افزود: با توجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته در راستای آگاهی بخشی مردم و اتخاذ تدابیر لازم در مبادی استان، ترددهای بین استانی در البرز هر روز نسبت به روز قبل روند کاهشی دارد و با رشد منفی مواجه است. البرز شاهراه تردد ۱۴ استان کشور است و همواره رکورددار تردد کشور به ویژه در ایام تعطیل محسوب می شود؛ از سوی دیگر همه روزه حجم بزرگی از جمعیت بین تهران و البرز در حال تردد هستند.

شهبازی مطرح کرد: با تمام این تفاسیر،  به طور مثال در روز ششم فروردین ماه امسال ۱۱۵ هزار و ۳۰۹ تردد ورودی و ۷۸ هزار و ۱۴۹ تردد خروجی از محورهای مواصلاتی استان البرز ثبت شده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۴ درصد کاهش داشته است.

وی بیان کرد: همراهی و تعامل مردم با مصوبات ستاد کرونا قابل تقدیر است چراکه هر روز نسبت به روز قبل شاهد سیر نزولی تردد هستیم و به طور مثال در ۶ فروردین ماه نسبت به روز قبل دو درصد کاهش تردد بین استانی داشتیم که این امر در سایر استانی روند صعودی داشته است. همچنان با تمام قوا پای کار هستیم و مردم را در مقابله با کرونا تنها نمی گذاریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری