کد خبر:3555
پ

اقدام جهادی کارکنان انتظامی اشتهارد در تولید ماسک

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: برای تأمین نیازمندی های کارکنان پلیس و ارائه ماسک به مراجعان مکان های انتظامی در استان البرز، کارگاه جهادی تولید ماسک‌های قابل شست و شو در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان اشتهارد آغاز به کار کرد. فرمانده انتظامی […]

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: برای تأمین نیازمندی های کارکنان پلیس و ارائه ماسک به مراجعان مکان های انتظامی در استان البرز، کارگاه جهادی تولید ماسک‌های قابل شست و شو در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان اشتهارد آغاز به کار کرد.

فرمانده انتظامی استان البرز مطرح کرد: در مراحل ابتدایی آغاز این طرح، روزانه ۵۰۰ عدد ماسک تولید و پس از طی مراحل بهداشتی و استریل کردن با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان البرز مستقر در شهرستان اشتهارد و معاونت بهداشت در بین رده‌های استان توزیع شد.

محمدیان اذعان کرد: تولید ماسک بنا به‌ ضرورت به‌ صورت شبانه‌روزی ادامه خواهد یافت و به یاری خدا قصد داریم برای تأمین نیاز سازمان با بسیج امکانات، تولید روزانه ماسک را تا دو هزار عدد افزایش دهیم.

وی ضمن تقدیر از تلاش تمامی دست‌اندرکاران خصوصاً کادر درمانی اعم از پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا هستند، افزود: پلیس نیز در کنار این عزیزان برای مقابله با این بیماری حضور دارد تا به حول و قوه الهی در این مبارزه پیروز شویم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری