کد خبر:3104
پ

افتخارآفرینی البرزی ها با کمک ۲۵۰ میلیارد ریالی در جشن نیکوکاری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با اشاره به اینکه البرزی ها امسال با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در جشن نیکوکاری شرکت کردند، گفت: جشن نیکوکاری، همه ساله با هدف کمک به مددجویان کمیته امداد و آحاد نیازمندان جامعه برگزار می‌شود […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با اشاره به اینکه البرزی ها امسال با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در جشن نیکوکاری شرکت کردند، گفت: جشن نیکوکاری، همه ساله با هدف کمک به مددجویان کمیته امداد و آحاد نیازمندان جامعه برگزار می‌شود و امسال نیز البرزی‌ها از طریق ۱۲۰ پایگاه در البرز یاری رسان خانوارهای محروم بودند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با اشاره به اینکه امسال به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، پایگاه‌های شهری دایر نشد و فقط دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری پذیرای خیران بودند، بیان کرد: برای پرداخت صدقه و شرکت در جشن نیکوکاری شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷ واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ و نیز شماره‌گیری # ۰۲۶۸۸۷۷ از طریق تلفن همراه به مردم نیکوکار البرز معرفی شده است.

وی با بیان اینکه کمک مردم در جشن نیکوکاری سال گذشته ۱۰۰ میلیارد ریال بود، افزود: البرزی ها از طریق دفاتر کمیته امداد و مرکز نیکوکاری در آستانه سال نو با کمک ۲۵۰ میلیارد ریالی در جشن نیکوکاری رشد ۱۵۰ درصدی را رقم زدند. خیران و امدادگران مراکز نیکوکاری نیز ۱۶۰ میلیارد ریال در جشن نیکوکاری کمک کردند. مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری