کد خبر:2471
پ

اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان البرز محدودیت های ترافیکی در پایان هفته اجرا می شود. رئیس پلیس راه استان البرز بیان کرد: علاوه بر ممنوعیت تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رضا گودرزی، رئیس پلیس راه استان البرز گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان البرز محدودیت های ترافیکی در پایان هفته اجرا می شود.

رئیس پلیس راه استان البرز بیان کرد: علاوه بر ممنوعیت تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه تا ساعت ۶ روز شنبه، سوم اسفند ماه از محورهای کرج – چالوس، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت نیز از محور مذکور ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه دوم اسفند ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی، پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری