کد خبر:5118
پ

اعزام تیم اورژانس البرز به دو مورد حادثه غرق شدگی در رودخانه کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز با بیان اینکه ظهر امروز دوشنبه ۳۰ تیرماه، پرسنل اورژانس البرز به دو مورد ماموریت غرق شدگی در جاده چالوس اعزام شدند، گفت: مورد اول ساعت ۱۱:۵۵ از طریق تماس مردم با ۱۱۵ اعلام و بلافاصله یک دستگاه آمبولانس پایگاه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز با بیان اینکه ظهر امروز دوشنبه ۳۰ تیرماه، پرسنل اورژانس البرز به دو مورد ماموریت غرق شدگی در جاده چالوس اعزام شدند، گفت: مورد اول ساعت ۱۱:۵۵ از طریق تماس مردم با ۱۱۵ اعلام و بلافاصله یک دستگاه آمبولانس پایگاه سیرا به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: ۶ دقیقه پس از اعلام حادثه، تکنسین های اورژانس البرز بر بالین خانم ۴۵ ساله که به علت غرق شدگی در رودخانه محدوده درده فاقد علائم حیاتی بود حاضر شدند. با تلاش بی وقفه پرسنل اورژانس، شخص مذکور احیا و‌ علائمی از حیات در او نمایان شد. در همین حین تیم اورژانس هوایی استان جهت رساندن هرچه سریعتر بیمار به مرکز درمانی، اعزام شدند.

بابایی اضافه کرد: تیم اورژانس بیمار را که توسط همکاران پایگاه سیرا به پد بالگرد ری زمین منتقل شده بود تحویل گرفته و در سریعترین زمان ممکن با بالگرد به بیمارستان البرز منتقل کردند اما متاسفانه علیرغم تلاش های بی وقفه کادر درمان، بیمار در بیمارستان البرز درگذشت. فرزند بیمار نیز که توسط عوامل هلال احمر نجات داده شده بود، توسط پرسنل اورژانس مورد درمان سرپایی قرار گرفت که خداروشکر اکنون از حال مساعدی برخوردار است.

رئیس مرکز اورژانس استان البرز با اشاره به اعلام ماموریت دوم به واحد دیسپچ اورژانس البرز در ساعت ۱۳:۵۵ گفت: تعداد افراد غرق شده سه نفر اعلام شده بود که بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس پایگاه های آزادگان، کلاک و آدران جهت امدادرسانی هرچه بهتر به محل حادثه اعزام شدند. مصدومین توسط عوامل آتش نشانی و هلال احمر از آب خارج شده بودند اما متاسفانه مصدومان که یک پسربچه ۱۰ ساله و دو خانم و آقای ۴۰ ساله بودند، به علت شدت جراحات فوت شده بودند.

بابایی با بیان اینکه درگذشت هر سه نفر توسط پرسنل اورژانس تایید شد، اظهار کرد: گفتنی است یک دستگاه آمبولانس جهت بررسی و اطمینان از عدم وجود مصدوم دیگر در محل حادثه، به آبگیر بیلقان اعزام شد اما شخص دیگری در محدوده مورد نظر یافت نشد و پایان عملیات اعلام شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری