کد خبر:3131
پ

استفاده از ظرفیت تعاونی ها و تشکل های کشاورزی جهت ضدعفونی کردن اماکن عمومی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سید مجید موسوی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در جلسه کمیته مقابله با ویروس کرونا گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان البرز سعی می کند با بهره گیری از ظرفیت های تعاونی ها و تشکل های کشاورزی و استفاده از تجهیزاتی نظیر دستگاه های سمپاش توربو لاینر در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سید مجید موسوی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در جلسه کمیته مقابله با ویروس کرونا گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان البرز سعی می کند با بهره گیری از ظرفیت های تعاونی ها و تشکل های کشاورزی و استفاده از تجهیزاتی نظیر دستگاه های سمپاش توربو لاینر در ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهری، هموطنان را یاری کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز  با بیان اینکه تاکنون در چندین شهرستان از جمله ساوجبلاغ و نظر آباد هماهنگی های لازم در خصوص بکارگیری این دستگاه ها در ضدعفونی اماکن عمومی صورت گرفته است، افزود: در سازمان نیز با شیفت بندی همکاران و برنامه ریزی لازم برای مرخصی همکاران و دورکاری برای همکارانی که بیماری های خاص دارند و نیز بانوان سعی شده با کمترین تعداد ممکن امورات مربوط به اداره پیگیری و انجام شود.

وی عنوان کرد: جهت حفاظت پرسنل نیز امکاناتی نظیر ماسک و مایع های ضد عفونی دست در سازمان تامین شده است و از حضور و تردد غیرضروری مراجعین نیز در داخل سازمان جلوگیری می شود. در این خصوص تلاش می شود خدمات به صورت غیرحضوری و تلفنی به ارباب رجوع ارائه شود و در مواقع ضروری نیز با رعایت کامل اصول بهداشتی ارائه خدمات در محل میز خدمت به مراجعین صورت می گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در پایان سخنان خود، لغو جلسات غیر ضروری و جلوگیری از ورود همکارانی که علائم بیماری دارند به داخل ساختمان اداری و ضد عفونی کردن محیط اداره از دیگر اقدامات انجام شده هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری