کد خبر:4496
پ

استفاده از ظرفت سرمایه گذار خارجی برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نشست هم اندیشی دفاتر هواپیمایی کشور با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام، مدیرکل گردشگری استان البرز و مدیران و مسئولان سازمان هواپیمایی کشور و نمایندگانی از دفاتر استان های البرز و تهران با هدف هم افزایی بین دفاتر و آژانس های هواپیمایی برای توسعه پروازهای مسافری و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نشست هم اندیشی دفاتر هواپیمایی کشور با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام، مدیرکل گردشگری استان البرز و مدیران و مسئولان سازمان هواپیمایی کشور و نمایندگانی از دفاتر استان های البرز و تهران با هدف هم افزایی بین دفاتر و آژانس های هواپیمایی برای توسعه پروازهای مسافری و بررسی راهکارهای لازم برای تقویت بخش مسافری فرودگاه و استفاده بهینه از ظرفیت موجود در فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد.

نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فرآیند اخذ مجوزهای لازم و کسب استانداردهای لازم برای پروازهای مسافری فرودگاه پیام گفت: برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه گذار خارجی استفاده شده است. با پیگیری و حضور جدی دفاتر هواپیمایی مستقر در استان البرز و تهران نسبت به توسعه پروازها اقدام شود.

باریکانی، مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی ضمن اعلام آمادگی سازمان هواپیمایی کشور برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام خاطرنشان کرد: سازمان هواپیمایی کشور امکانات لازم را برای تحقق این مهم به کار گرفته است و امیدوار هستیم به زودی شاهد رونق گرفتن پروازهای مسافری در استان البرز و فرودگاه بین المللی پیام باشیم.

فریدون محمدی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز نیز از اعلام آمادی مجموعه خود برای پیگیری مطالبات دفاتر هواپیمایی خبر داد و مطرح کرد: اتفاق بزرگی در استان البرز رخ داده است که در حوزه گردشگری هم آثار خوبی خواهد داشت بنابراین این موضوع نیازمند حمایت و حراست برای رسیدن به هدف غایی است. قطعا جلساتی با ریاست استاندار البرز برای برنامه ریزی توسعه پروازهای مسافری فرودگاه پیام برگزار خواهیم کرد.

رفیعی، رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با بیان اینکه توسعه پروازها موجب رونق کسب و کار دفاتر هواپیمایی خواهد شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد همبستگی و همدلی برای تحقق آرزوی دیرینه شهروندان استان البرز است و تمام دفاتر هواپیمایی های استان باید از ظرفیت ایجاد شده در فرودگاه پیام استفاده کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری