کد خبر:5973
پ

استاندار البرز روز معلم را به فرهنگیان استان تبریک گفت

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی، در آستانه فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت‌ماه؛ روز معلم را به جامعه‌ فرهنگیان استان تبریک گفت. متن پیام استاندار البرز به شرح زیر است: بسمه تعالی «به نام آنکه جان را فکرت آموخت» دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت […]

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی، در آستانه فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت‌ماه؛ روز معلم را به جامعه‌ فرهنگیان استان تبریک گفت.
متن پیام استاندار البرز به شرح زیر است:

بسمه تعالی
«به نام آنکه جان را فکرت آموخت»

دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » و آغازین روز هفته بزرگداشت مقام معلم، فرصت مغتنمی است تا از  انسان‌های فرهیخته  و وظیفه شناسی که از سر تعهد و دلسوزی، گام در عرصه خطیر و پرمسؤلیت تعلیم نهاده و زمینه ساز رشد و شکوفایی و تحول در جامعه هستند تقدیر گردد.
پیکره پیشرفت و تعالی و مکنت هر مملکتی را مروجین دانش و بینش  آن سرزمین می سازند و راه و رسم خوب زیستن و اندیشیدن و طراوت تربیت توحیدی را معلمان و استادان آن جامعه با روشنای صبح صادق امید و دانایی ترسیم می کنند.
موفقیت نسلهای گذشته ،حال و آینده ما در گروی اهتمام خستگی ناپذیر و پرفروغ این مجاهدان عرصه تعلیم و تزکیه است.
در این راستا از آغازین روز های همه گیری کووید ۱۹، معلمان با تلاش بی‌وقفه و شبانه روزی با خلاقیت، سخت کوشی و مسئولیت پذیری مانع از ایستایی چرخ تعلیم و تربیت و تزکیه شدند.
اینجانب از درگاه خداوند متعال برای جامعه‌ ارجمند فرهنگیان و اصحاب تعلیم و تربیت، سلامتی و توفیق روزافزون را خواستارم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری