کد خبر:5304
پ

ارائه خدمات غیرحضوری منطقه پیام به سرمایه گذاران در پی شیوع کرونا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به طراحی سامانه خدمات الکترونیکی پیام از سال ۹۶ گفت: تمام اطلاعات مورد نیاز و مرحله به مرحله برای سرمایه گذاری در این منطقه به صورت کامل در این سامانه طراحی شده است. وی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به طراحی سامانه خدمات الکترونیکی پیام از سال ۹۶ گفت: تمام اطلاعات مورد نیاز و مرحله به مرحله برای سرمایه گذاری در این منطقه به صورت کامل در این سامانه طراحی شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف اجرای اقدامات پیشگیرانه، این سامانه به منظور کاهش مراجعات حضوری به صورت مرتب به روز رسانی می شود و تا مرحله انعقاد قرارداد نیازی به حضور سرمایه گذار در منطقه نیست.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام مطرح کرد: سرمایه گذاران می توانند پس از بارگذاری مدارک و درخواست های خود، مراحل و روند اداری را به صورت مرتب با کد پیگیری که در اختیار آنها قرار داده می شود رصد کنند.

ثناگو مطلق ادامه داد: ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی پیام، زمینه های سرمایه گذاری، مراحل سرمایه گذاری، نقشه زمین و مراحل روند بررسی درخواست ها به صورت کامل در سامانه خدمات الکترونیکی پیام بارگذاری شده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اذعان کرد: همچنین با هدف ارائه خدمات غیر حضوری هر چه بیشتر به سرمایه گذاران در منطقه، مقرر شده نقشه زمین به صورت کامل در سامانه قابل نمایش شود.

ثناگو مطلق با اشاره به روند اخذ مجوزها از طریق این سامانه نیز بیان کرد: پنج مجوز سرمایه گذاری صادر شده که تمام این مجوزها نیز به صورت الکترونیکی بارگذاری می شوند و نیازی به حضور در منطقه نیست.

وی گفت: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق این شعار و حمایت از سرمایه گذاری داخلی، اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت های موردنیاز کرده که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجه شرکت ها به خصوص در بخش آی.سی.تی و دانش بنیان در این منطقه هستیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری