کد خبر:2792
پ

ادامه همت تا پایان سال به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز صبح امروز در بازدید از پروژه ادامه آزادراه شهید همت با بیان اینکه با اهتمام و تعصب ویژه ای در مسیر تحقق خواست و دستور رئیس جمهور مبنی بر ضرورت تکمیل پروژه های راهسازی البرز گفت: بر این اساس و طبق ماموریت های محوله، […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز صبح امروز در بازدید از پروژه ادامه آزادراه شهید همت با بیان اینکه با اهتمام و تعصب ویژه ای در مسیر تحقق خواست و دستور رئیس جمهور مبنی بر ضرورت تکمیل پروژه های راهسازی البرز گفت: بر این اساس و طبق ماموریت های محوله، نهایت تعامل و همراهی لازم را برای تسریع در بهره برداری از پروژه منطقه یک آزادراه تهران – شمال داشتیم و این مسیر پس از سال ها انتظار هفته گذشته با حضور رئیس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.

استاندار البرز بیان کرد: ادامه آزادراه شهید همت در البرز نیز که یکی از مطالبات اصلی مردم بود با پیگیری های صورت گرفته و جلب توجه ویژه ملی تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود. همچنین پروژه قطار برقی کرج – هشتگرد نیز پس از سال ها انتظار و مدت ها توقف در دی ماه امسال با حضور رئیس جمهور افتتاح شد. در این میان پروژه های راه هشتگرد-طالقان، آزادراه چرمشهر-آبیک، تعریض آزادراه تهران-کرج، پروژه کمربند شمالی کرج، قطار شهری کرج و … با سرعت در حال پیشرفت است.

شهبازی با بیان اینکه روند فعالیت این پروژه ها به صورت مستمر و مداوم رصد می شود، اظهار کرد: در این راستا وزارت راه و شهرسازی نیز همراهی ویژه ای با استانداری البرز برای تکمیل پروژه های راه سازی استان و نیل به خواست رئیس جمهور مبنی بر کسب رضایتمندی، رفاه، آرامش و تسهیل در تردد مردم دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری