کد خبر:3539
پ

احتکار بیش از ۷ هزار عدد ماسک در کرج/محتکران دستگیر شدند

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مردم کشور به اقلام بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده، شناسایی محتکران این اقلام در دستورکار مأموران انتظامی شهرستان کرج قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان کرج […]

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مردم کشور به اقلام بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضدعفونی کننده، شناسایی محتکران این اقلام در دستورکار مأموران انتظامی شهرستان کرج قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج بیان کرد: در این راستا مأموران با شناسایی دو خودروی سواری در مناطق حصارک و مهرویلای کرج، آن ها را توقیف و در بازرسی از خودروها تعداد هفت هزار و ۹۰ عدد ماسک بهداشتی احتکاری کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری دو نفر در این رابطه اظهار کرد: پس از تکمیل پرونده متهمان به همراه اقلام بهداشتی کشف شده تحویل مراجع ذیربط شدند. شهروندان در صورت اطلاع از وجود هرگونه اقلام بهداشتی احتکار شده، بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به مأموران اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری