کد خبر:3350
پ

اجرای طرح ضربتی جمع آوری زوائد شهری در منطقه ۵ کرج

سیدرضا فیض، مدیر منطقه پنج شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از اجرای طرح ضربتی جمع آوری زوائد شهری در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح با هدف رسیدگی به وضعیت محلات منطقه و پاکسازی ناهنجاری‌های بصری و افزایش پاکیزگی آن ها اجرایی شده است. مدیر منطقه […]

سیدرضا فیض، مدیر منطقه پنج شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از اجرای طرح ضربتی جمع آوری زوائد شهری در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح با هدف رسیدگی به وضعیت محلات منطقه و پاکسازی ناهنجاری‌های بصری و افزایش پاکیزگی آن ها اجرایی شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری کرج افزود: این طرح شامل پاکسازی محلات، رفت و روب معابر، پاکسازی انهار و جوی های روباز، شستشوی جداول و علائم ترافیکی، جمع آوری ضایعات ساختمانی و نخاله های شهری، جمع آوری زوائد بصری و … بوده است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح صرفا به روزهای اول سال محدود نیست و به طور مستمر ادامه دارد، اظهار کرد: رفع ناهنجاری های بصری و محیط زیستی در محلات مختلف نقش بسزایی در افزایش رضایت شهروندان از خدمات شهرداری دارد. مردم با حفظ پاکیزگی محیط شهری و نگهداشت آن، به شهرداری برای تبدیل کرج به شهری سالم و پاکیزه کمک کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری