کد خبر:3322
پ

اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در کرج از ششم فروردین ماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ غلامعلی شرق، رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: پلیس راهور خدمتگزار مردم است و از آغاز سال جدید به صورت شبانه روزی در کنار انجام وظیفه ذاتی در برقراری نظم و حفظ امنیت ترافیکی، تلاش می کند به ستاد ملی مقابله با کرونا در جهت پیشگیری، مهار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ غلامعلی شرق، رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: پلیس راهور خدمتگزار مردم است و از آغاز سال جدید به صورت شبانه روزی در کنار انجام وظیفه ذاتی در برقراری نظم و حفظ امنیت ترافیکی، تلاش می کند به ستاد ملی مقابله با کرونا در جهت پیشگیری، مهار و کنترل بیماری نیز کمک کند.

رئیس پلیس راهور استان البرز تصریح کرد: به منظور کنترل بیماری و با هدف کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا برابر تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستاد استانی مدیریت کرونا در استان البرز تصمیم گرفته شد طرح محدودیت تردد خودروها در سطح معابر کرج اجرایی شود.

وی اظهار کرد: بر این اساس اجرای طرح محدودیت زوج و فرد از درب منازل برای تمام معابر سطح شهر کرج از روز چهارشنبه ششم فروردین ماه تا اطلاع ثانوی همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب در نظر گرفته شده است و پلیس راهور خودروهایی را که به صورت غیرمجاز در معابر تردد کنند، به صورت مکانیزه و حضوری اعمال قانون خواهد کرد.

شرق ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای آحاد مردم شریف ایران در سال جدید افزود: خودروهای امدادی، عمومی و دولتی از شمول اجرای این طرح مستثنی هستند. پلیس راهور استان البرز در کنار دیگر دستگاه های خدمات رسان در ایام نوروز در حالت آماده باش کامل به سر می برند و به شهروندان خدمت رسانی می کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری