کد خبر:2849
پ

اتوبوس های کرج هر شب ضدعفونی می شوند

امیر عطایی نیا، معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با شیوع ویروس کرونا در استان البرز ضرورت ضدعفونی کردن وسایل حمل و نقل عمومی برای پیشگیری از انتقال ویروس به مسافران دو چندان شده است. وی با بیان اینکه با […]

امیر عطایی نیا، معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با شیوع ویروس کرونا در استان البرز ضرورت ضدعفونی کردن وسایل حمل و نقل عمومی برای پیشگیری از انتقال ویروس به مسافران دو چندان شده است.

وی با بیان اینکه با افزایش تقاضا، خرید ماسک و مواد ضدعفونی کننده به معضلی برای سازمان تبدیل شده است، مطرح کرد: تاکنون سهمیه‌ای به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج برای تامین اقلام بهداشتی موردنیاز اختصاص داده نشده و ما ناچاریم مواد ضدعفونی کننده را از بازار آزاد تامین کنیم.

عطایی نیا با بیان اینکه در شرایط فعلی اولویت ضدعفونی کردن اتوبوس‌های سطح شهر است، افزود: با توجه به اینکه تعداد مسافرانی که با اتوبوس جابه جا می‌شوند بیشتر از تاکسی ها است، فعلا ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها را در اولویت قرار داده ایم. برای تاکسی‌ها هم مواد ضدعفونی کننده بین نمایندگان خطوط توزیع شده و از طریق آنها در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه کرج حدود ۱۲ هزار تاکسی دارد، تامین مواد ضدعفونی کننده برای تمام آنها ساده نیست به همین دلیل از تاکسی داران درخواست می‌شود برای حفظ سلامت خودشان هم‌ که شده با سازمان در این خصوص همکاری داشته باشند و ضمن رعایت بهداشت فردی، در صورت امکان مواد ضدعفونی کننده موردنیاز خود را تهیه کنند.

معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج اذعان کرد: در حال حاضر تمام اتوبوس‌های ملکی و بخش خصوصی کرج هر شب ضدعفونی می‌شوند و این روند تا پایان اپیدمی این ویروس ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری