کد خبر:3264
پ

آمار قربانیان مشروبات الکلی تقلبی در البرز به ۲۰ نفر رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج از افزایش تعداد قربانیان مصرف مشروبات الکلی تقلبی در استان البرز خبر داد و گفت: طبق آخرین آمار ارائه شده تعداد قربانیان به ۲۰ نفر افزایش یافته است. دادستان عمومی و انقلاب کرج افزود: طبق گزارش مراجع انتظامی و تحقیقات از […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب کرج از افزایش تعداد قربانیان مصرف مشروبات الکلی تقلبی در استان البرز خبر داد و گفت: طبق آخرین آمار ارائه شده تعداد قربانیان به ۲۰ نفر افزایش یافته است.

دادستان عمومی و انقلاب کرج افزود: طبق گزارش مراجع انتظامی و تحقیقات از خانواده قربانیان و افراد بستری شده در بیمارستان، مشخص شد آن ها بر اثر فریب افراد سودجو در فضای مجازی مبنی بر پیشگیری از بیماری کرونا اقدام به مصرف مشروبات الکلی تقلبی کرده بودند.

وی ضمن هشدار نسبت به عواقب جانی مصرف مشروبات الکلی تقلبی مطرح کرد: برخی از افراد با استفاده از الکل متانول صنعتی اقدام به تولید و توزیع مشروبات الکلی کرده اند که در نتیجه استعمال توسط افراد فریب خورده، منتهی به فوت و مسمومیت شدید تعدادی از شهروندان شده است.

مددی اظهار کرد: دستور برخورد قاطع با توزیع کنندگان مشروبات الکلی تقلبی صادر شده و ضمن شناسایی برخی از عوامل تولید و توزیع، چندین نفر در این زمینه بازداشت و مقادیر قابل توجهی مشروبات الکلی کشف و توقیف شده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری