کد خبر:3115
پ

آماده باش اورژانس البرز در چهارشنبه سوری/مردم در خانه بمانند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز ضمن اعلام آمادگی کامل تیم‌های فوریت‌های پزشکی در چهارشنبه‌ی آخر سال از مردم فهیم استان البرز خواست با توجه به شیوع کرونا از شرکت در هر تجمعی خودداری کنند و در خانه بمانند. رئیس مرکز اورژانس استان البرز ضمن تشریح […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز ضمن اعلام آمادگی کامل تیم‌های فوریت‌های پزشکی در چهارشنبه‌ی آخر سال از مردم فهیم استان البرز خواست با توجه به شیوع کرونا از شرکت در هر تجمعی خودداری کنند و در خانه بمانند.

رئیس مرکز اورژانس استان البرز ضمن تشریح برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی البرز در چهارشنبه پایان سال افزود: جلسات هماهنگی درون بخشی و بین بخشی با دستگاه‌های ذیربط در استان تشکیل شده است و تمام مراکز درمانی برای پذیرش مصدومین احتمالی آمادگی دارند.

بابایی با بیان اینکه این روزها بسیاری از بیمارستان‌های استان البرز در حال مقابله شبانه روزی با ویروس کرونا هستند، اذعان کرد: تمام پرسنل بهداشتی و درمانی از ۲۶ تا ۲۸ اسفندماه در حالت آماده باش مضاعف هستند.

وی از مردم خواست با توجه به شرایط امسال برای سلامتی خود و خانوادهایشان و در امان بودن از کرونا و جلوگیری از خستگی بیش از پیش نیروی‌های خدوم بهداشتی و درمانی حوادث چهارشنبه آخر سال در خانه بمانند.

بابایی عنوان کرد: در چهارشنبه‌ی پایان سال آمبولانس‌های اورژانس پیش بیمارستانی در میادین و نقاط پرتراکم شهر همراه با دیگر سازمان‌های امدادی و انتظامی از ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۲۷ اسفند استقرار خواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری