کد خبر:3029
پ

آلودگی هوای البرز تا پایان هفته ادامه دارد

محمدرضا فلاح نژاد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان، الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه به دلیل رخداد لایه وارونگی در سطوح پایینی جو است. مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز افزود: در این راستا پتانسیل […]

محمدرضا فلاح نژاد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان، الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه به دلیل رخداد لایه وارونگی در سطوح پایینی جو است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز افزود: در این راستا پتانسیل تشدید غلظت آلاینده ها تا انتهای هفته به ویژه روزهای پنجشنبه ۲۲ الی روز جمعه ۲۳ اسفند غبار محلی، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش سطح کیفیت هوا به تناوب در سطح ناسالم برای گروه های حساس و ناسالم برای همه گروه ها مورد انتظار است.

وی تأکید کرد: با توجه به احتمال بروز علائم تنفسی در افراد حساس و تشدید بیماری های قلبی و ریوی، توصیه می شود افراد مبتلا به این بیماری ها، سالمندان و کودکان، فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند و از تردد غیرضروری وسایل حمل و نقل در سطح شهر خودداری به عمل آید.

فلاح نژاد خاطرنشان کرد: فرمانداران شهرستان های استان البرز به عنوان رؤسای مدیریت بحران هر شهرستان باید ضمن حفظ آمادگی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم اقدامات لازم را مدنظر قرار دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری