کد خبر:5007
پ

آغاز فعالیت کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، تابستان سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، همگام با سایر مراکز کانون در کشور، بخشی از کارگاه‌های تخصصی خود را در زمینه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و علمی در فضای مجازی و به صورت بر خط (آنلاین) اجرا می‌کند. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، تابستان سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، همگام با سایر مراکز کانون در کشور، بخشی از کارگاه‌های تخصصی خود را در زمینه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و علمی در فضای مجازی و به صورت بر خط (آنلاین) اجرا می‌کند.

این کارگاه‌ها که ثبت‌نام آن ها از پنجم تیر ماه ۱۳۹۹ آغاز شده بود از روز یکشنبه ۲۲ تیر ماه خدمت‌رسانی خود را به کودکان و نوجوانان آغاز کرده اند و علاقه مندانی که قبلا در این کارگاه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند می توانند با توجه به روز و ساعت اعلام شده در سامانه کانون مجازی استان البرز، در جلسات آنلاین حضور یابند.

مدرسان در این ۳۶ کارگاه تخصصی که تاکنون۴۰۰ نفر در آنها ثبت نام کره اند، در ۸ جلسه در زمینه‌های مختلف از جمله نقاشی، شعرسرایی، داستان نویسی، نوشتن خلاق، کاردستی، بازی و سرگرمی، شعر و قصه، فن بیان و گویندگی، فیلمسازی، مهارت های زندگی، عکاسی، نجوم و … آموزش‌هایی را به شرکت‌کنندگان گروه سنی ۴ تا ۲۲ سال ارائه می دهند.

لازم به ذکر است که کارشناسان فرهنگی، آموزش و پژوهش و فناوری اطلاعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز به عنوان پشتیبان جهت رفع معایب و اشکالات احتمالی در این کارگاه های مجازی حضور خواهند داشت.

افرادی که قبلا در کارگاه‌ها ثبت نام کرده‌اند، جهت آگاهی از چگونگی برگزاری آن ها و نحوه ورود به کلاس به پایگاه کانون به نشانی ALBORZ.KPF.IR مراجعه کنند و هرگونه مشکلی را از طریق لینک ALBORZ.KPF.IR/PR یا شماره تلفن ۳۲۸۲۰۹۰۹ داخلی ۱۲۱ و یا شماره مستقیم ۳۲۸۲۸۰۸۲ اطلاع دهند. سایر مخاطبان نیز می توانند  برای آگاهی از شرایط ثبت‌نام با شماره ۳۲۸۲۸۰۸۲ و یا ۳۲۸۲۰۹۰۹ داخلی ۱۲۱، روابط‌عمومی اداره‌کل کانون البرز، تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری