کد خبر:3850
پ

آغاز عملیات عمرانی بزرگترین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به مساحت ۱۶۵ هکتار

نادر ثناگومطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از آغاز عملیات عمرانی بزرگترین و چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به مساحت ۱۶۵ هکتار خبر داد و گفت: بیش از این اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام در سه فاز به وسعت ۱۱۴ […]

نادر ثناگومطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از آغاز عملیات عمرانی بزرگترین و چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به مساحت ۱۶۵ هکتار خبر داد و گفت: بیش از این اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام در سه فاز به وسعت ۱۱۴ هکتار بوده است.

وی فاز جدید را که چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به شمار می آید به عنوان نقطه طلایی ارتقای منطقه دانست و افزود: در آینده نه چندان دور می توان این فاز را به عنوان نخستین شهرک حوزه فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی در کشور معرفی کرد.

ثناگومطلق بیان کرد: در راستای تحقق شعار سال و آماده سازی بستری مناسب برای تولیدات داخلی، فاز چهارم این منطقه در هفت پهنه تعریف و تقسیم بندی شده که هر پهنه با ابعاد و میزان اشتغالزایی مشخص شده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پایان اظهار کرد: در حال حاضر تمام فضاهای این فاز در مرحله اجرای زیر ساخت های آب، برق و فاضلاب و … است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری