کد خبر:4690
پ

آغاز سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان از ابتدای مردادماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سالار قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از آغاز نوبت‌ دهی طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان از نیمه دوم تیرماه خبر داد و گفت: فعالیت رسمی و آغاز ارزیابی های ۳۹ پایگاه سنجش در استان از وضعیت نوآموزان از ابتدای مرداد ماه آغاز می […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سالار قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از آغاز نوبت‌ دهی طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان از نیمه دوم تیرماه خبر داد و گفت: فعالیت رسمی و آغاز ارزیابی های ۳۹ پایگاه سنجش در استان از وضعیت نوآموزان از ابتدای مرداد ماه آغاز می شود و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: والدین از نیمه دوم تیرماه به نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود مراجعه می کنند و مدارک لازم شامل اصل شناسنامه نوآموز و والدین، یک قطعه عکس و کارت واکسیناسیون را ارائه خواهند داد. هزینه ثبت نام در طرح سنجش سلامت ۴۰ هزار تومان است که برای خانواده های بی بضاعت رایگان خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز اظهار کرد: باتوجه به اینکه آغاز زودتر از موعد سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ یکی از گزینه های احتمالی وزارت آموزش و پرورش است والدین نوآموزان بدو ورود به دبستان به موقع نسبت به ثبت نام و شرکت فرزندان خود در طرح سنجش اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری