کد خبر:2555
پ

آزادسازی بیش از دو و نیم هکتار از زمین های کشاورزی کرج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اسماعیل صارمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج در حاشیه اجرای حکم قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی صحرای دوم و سوم ماهدشت از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در ۲۱ قطعه از اراضی کشاورزی کرج خبر داد. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج بیان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، اسماعیل صارمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج در حاشیه اجرای حکم قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی صحرای دوم و سوم ماهدشت از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در ۲۱ قطعه از اراضی کشاورزی کرج خبر داد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج بیان کرد: تخریب این ساخت و سازهای غیرمجاز در راستای اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی با حکم قضایی صورت گرفته است.

صارمی ادامه داد: با تخریب این ساخت و سازها، در مجموع دو هزار و ۸۰ متر دیوار و بنا و بیش از دو و نیم هکتار از زمین های کشاورزی به حالت اولیه بازگردانده شد.

وی با تأکید بر لزوم حراست از اراضی کشاورزی، از افرادی که قصد تغییر کاربری اراضی کشاورزی و باغات را دارند درخواست کرد در ابتدای امر از جهاد کشاورزی استعلام کنند تا در آینده دچار مشکل نشوند.

شهرستان کرج دارای پنج هزار و ۵۳۰ هکتار اراضی باغی و سه هزار و ۹۶۳ هکتار اراضی زراعی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری